Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Ch SK Aliss Labský vítr

Aliss byla můj první pes, se kterým jsem začala pracovat. Věnovaly jsme se záchranářskému výcviku. Alinka se stala také zakladatelkou naší chovatelské stanice Miraliss.

matka:Asta Černá sluníčka
otec:Brasmus-Sian von den Bestthorritzen
narozena: 23.12. 2009 - 02.04. 2019
číslo zápisu: ČLP/FCR/2392
výška:58 cm
chrup:úplný, skus nůžkový
DNA:BB/EE (nenese hnědou ani žlutou barvu)
zdraví:HD A/A, ED 0/0

Alinka byla velmi výjimečná, empatická fenka  milující lidi, děti a vlastně všechny. Ke mně se dostala jako dospělá. Velmi děkuji chovatelce Míše Skokanové, která mi tehdy dala důvěru a Alinku mi svěřila. Byla můj první flatík a  právě díky ní vznikla moje láska k flatům na celý život. Už si nedovedu představit, mít doma jiného pejska. 

Záchranařina

S Alčou začala i naše záchranářská "kariéra". Spolu jsme se učily vše od začátku a ona mi byla velkou oporou a učitelkou. Velmi rychle chápala, co se po ní chce. Přišly první zkoušky a závody, kde jsme obě získávaly zkušenosti.  Pracovala samostatně a spolehlivě (což po ní zdědil i Aron) a byla mi vždy velkou oporou, když jsem znervózněla. Spolu jsme také vpluly do tajů výstav. I zde se nám dařilo.

Alinka byla úžasný rodinný pes. Díky své klidné a vyrovnané povaze ji všichni milovali. Nejraději měla vodu, sníh a dlouhé procházky lesem. S ostatními psy vycházela naprosto bez problémů. 

Ona mi (a vlastně celé mojí rodině) změnila život. Byla prostě úžasná.